Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak zrobić kartki 3D? | Kartki ręcznie robione

Trójwymiarowe zaproszenia na ślub, komunię, chrzest

kartki przestrzenne zaproszeniaTrójwymiarowe kartki oraz zaproszenia, są dość nowym pomysłem a już cieszą się ogromnym powodzeniem. Także i tego rodzaju kartki możemy wykonać samodzielnie.

Pragnąc zaprosić najbliższych na ważną dla nas uroczystość, jak ślub, I Komunia Święta czy też chrzciny, dobrze jest podarować zapraszanym gościom, coś zupełnie nieoczekiwanego, coś czego nie znajdą w sklepach czy drogeriach. Ręcznie wykonywane kartki i zaproszenia, dostępne są w sieci Internet, ale możemy je wykonać również samodzielnie lub wykonanie zlecić pasjonatom rękodzieła.

Poza zamówionymi zaproszeniami, otrzymamy również dopasowaną do kartki lub zaproszenia kopertę. Czym wyróżnia się trójwymiarowe zaproszenie? Otóż jest to dzieło, które po otworzeniu, pozwala nam poznać – czasem zabawną, czasem dość poważną – historyjkę.

Tego rodzaju, niezwykle eleganckie zaproszenia, cieszą się popularnością. Często dominującym w nich motywem, jest element humorystyczny. Tego rodzaju zaproszenia z motywem humorystycznym czy też z bajkowymi postaciami, często wysyła się do małych gości, by i oni mogli cieszyć się z zaproszenia. Można również wykorzystać w takim oto zaproszeniu, zdjęcia zapraszających – Państwa Młodych lub dziecka, które ma przyjąć Komunię Świętą. Często dodaje się również wykonane ze wstążeczek zawieszki, na których także można wypisać imiona zapraszających.

Motywy, które umieszcza się na zaproszeniach, kojarzą się z uroczystością, na którą mamy zamiar zaprosić drogich gości. Jeśli więc zapraszamy na chrzest, można nakleić na kartonik związane z maluchem elementy, ale i zdjęcie roześmianego dziecka. Ponadto Para Młoda może na swoich zaproszeniach umieścić gołąbki, obrączki albo elementy kojarzone ze szczęściem takie, jak kominiarz, biedronka czy czterolistna koniczynka. Ponadto uwagą cieszą się wszelkie motylki, kwiatuszki oraz koraliki i gotowe, możliwe do kupienia w pasmanteriach ozdoby krawieckie.

Wykonanie samodzielne takowych kartek oraz zaproszeń czy listów gratulacyjnych, to nie tylko sposób na sprawienie komuś ogromnej przyjemności, jak i sprawienie radości samemu sobie. Przygotowywanie rękodzieła, sprawia, iż możemy poczuć się szczęśliwi, poczuć jak prawdziwi artyści.